VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, V TERMÍNU OD 3.8. DO 18.8.2024 BUDE NA ESHOPU PROBÍHAT DOVOLENÁ! V TOMTO TERMÍNU BUDEME NORMÁLNĚ PŘIJÍMAT OBJEDNÁVKY, ALE BUDOU POSTUPNĚ EXPEDOVÁNY OD 19.8.2024 DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ!

Fermentis SafeAle S-04

Kód: 127
87 Kč 77,68 Kč bez DPH 87 Kč / 1 ks
Skladem (>10 ks)

Anglické Ale kvasnice US-04 jsou ceněné pro svou schopnost rychle provést fermentaci piva a následně se účinně usadit na dně nádoby, což přispívá k vytvoření čistého piva. Jejich charakteristická silnější ovocná příchuť přidává do piva zajímavé aroma a chuťové nuance.

Tyto kvasnice jsou doporučené pro široké spektrum pivních stylů typu ALE, avšak vynikají zejména při výrobě sudových piv a při kvašení v cylindro-konických tancích, kde dokáží efektivně pracovat a dosáhnout požadovaného výsledku. Díky své schopnosti rychlého a účinného kvašení jsou vhodné i pro pivovary s vyšší výrobní kapacitou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sedimentace: Vysoká
Stupeň prokvašení: Střední

Dávkování: 50–80 g/hl

Návod k použití: Kvasnice smíchejte s čistou sterilní vodou nebo se sterilní mladinou při teplotě 27°C ± 3°C. Množství tekutiny by mělo být minimálně 10x větší než váha kvasnic. Po promíchání nechte 15-30 minut pauzu, poté znovu promíchejte a po dalších 15-30 minutách můžete začít zakvašovat.

Alternativně můžete sušené rozdrobené kvasnice přidat přímo na povrch sladiny do kvasné nádrže. Teplota by měla být nad 20°C. Kvasnice rozprostřete rovnoměrně, aby nedocházelo ke vzniku hrudek. Počkejte 30 minut a poté důkladně vše promíchejte (např. provzdušňováním). Doporučená teplota prostředí je 12-25°C, ideálně 15-20°C.

Balení: 11,5 g

Skladování: Uchovávejte v suchém a temném prostředí při teplotě do 10°C. Po otevření dobře uzavřete sáček a skladujte při teplotě do 4°C, spotřebujte do 7 dnů. Nepoužívejte měkké a poškozené sáčky.

Trvanlivost: Při optimálních skladovacích podmínkách 36 měsíců v uzavřeném balení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Fermentis
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: