Fermentis SafeAle S-04

Kód: 127
79 Kč 68,70 Kč bez DPH 79 Kč / 1 ks
Skladem (5 ks)

Anglické Ale kvasnice oblíbené pro jejich rychlou fermentaci (kvašení) a jejich dobrou sedimentaci na konci kvašení, čímž napomáhají ke zvýšení čistoty piva. Silnější ovocná příchuť.

 Použití: doporučené pro široký okruh aleových piv, zvláště přizpůsobené pro sudová piva a kvašení v cylindro-konických tancích

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sedimentace: vysoká

Stupeň prokvašení: střední

Dávkování: 50–80g/hl

Návod k použití: kvasnice smíchat s čistou sterilní vodou nebo se sterilní mladinou při teplotě 27oC ± 3oC. Množství tekutiny má být min 10x větší než váha kvasnic. Po promíchání 15-30 minut pauza, poté další promíchání a po 15-30 minutách můžete zakvášet.

Jako alternativu lze sušené rozdrobené kvasnice přidat přímo na povrch sladiny do kvasné nádrže. Teplota musí přesahovat 20oC. Kvasnice rozdělit rovnoměrně, aby se nedělaly hrudky. Vyčkat 30 minut, poté vše důkladně promíchat (př. provzdušňováním). Doporučená vnější teplota je 12-25oC, nejlépe 15-20oC.

Balení: 11,5g

Skladování: v suchém a temném prostředí při teplotě do 10oC, po otevření sáček dobře uzavřít a skladovat při teplotě do 4oC, spotřebovat do 7 dnů. Měkké a poškozené sáčky nepoužívat.

Trvanlivost: při optimálních skladovacích podmínkách 36 měsíců v uzavřeném balení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Fermentis
Hmotnost: 0.011 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: