Brewzilla Gen.4 - 35L

Kód: 500301
ZDARMAZDARMA 15 869,67 Kč –3 %
brewzilla 35 1
15 869,67 Kč –3 % 15 264,15 Kč 12 615 Kč bez DPH 15 264,15 Kč / 1 ks
14 dní od objednání

BrewZilla Gen 4 je navržena jako kompaktní domácí pivovarský systém pro výrobu všech typů piva z obilovin, který může být napájen ze zásuvky o napětí 220-240 V. Jedná se o kompletní řešení s možností časování, zpoždění a funkce postupového ohřevu. Postaven pro várky o objemu až 30 litrů, je ideálním řešením pro ty, kteří chtějí udělat první krok v pivovaru z obilovin, aniž by při tom ztratili kontrolu nad svým varem od začátku do konce.

Některé z vlastností, které tento pivovarský systém odlišují od ostatních designů, jsou:

  • Integrace s aplikací RAPT/Wifi: Nový model Gen 4 se připojuje k portálu RAPT, což vám umožňuje sledovat, zaznamenávat a monitorovat vaše vaření online. Díky tomu můžete získat ovládání vaření na dálku a získávat upozornění na váš mobilní telefon o důležitých událostech během vaření.
  • Kompletně kónické odvodňovací dno: Nový design základny zajišťuje úplné vyčerpání mladiny, což usnadňuje její čištění a také je vhodné pro čištění CIP.
  • Ochranná síťka falešného dna pro čerpadlo: Tento systém obsahuje ochrannou síťku proti falešnému dně, která filtruje mladinu a chrání čerpadlo před ucpáním.

Tento systém je navržen tak, aby poskytoval spolehlivý a efektivní způsob vaření piva doma, s důrazem na kontrolu procesu a kvalitu výsledného produktu.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Vybavení na vaření piva
Hmotnost: 20 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: