Brewzilla Gen.4 - 65L

Kód: 500401
ZDARMAZDARMA
brewzilla 65 1
21 499 Kč 17 767,77 Kč bez DPH 21 499 Kč / 1 ks
Skladem (3 ks)

BrewZilla Gen 4 je navržen jako kompaktní jednonádobový systém domácího vaření piva, který lze napájet z jediné zásuvky 220-240V. 

Brewzilla je vyrobena s vysoce kvalitní nerezové oceli, která se velice snadno čistí. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompletní konkávní odvodňovací základna

Nový design základny zcela vyčerpává, což znamená, že zachytíte každý kousek mladiny. Už nemusíte naklánět pivovar, abyste vytěžili každý poslední kousek mladiny. Díky tomu je také vhodný pro čištění CIP.

Ochranná obrazovka falešného spodního čerpadla

Klíčovým prvkem všech jednonádobových jednotek BrewZilla je ochranná clona proti falešnému dnu. Toto síto filtruje mladinu a zabraňuje nasátí více než 95 % chmele a horkého zlomu do čerpadla a tím výrazně snižuje problémy s ucpaným čerpadlem.

Ultra-nízká spotřeba

BrewZilla má výrazně nižší potřebu el. energie, protože topné těleso je rozprostřeno na větší ploše. Hlavní výhodou nižšího výkonu je, že umožňují vařit světlejší barvy piv, aniž by barvy byly ovlivněny karamelizací. Nízký výkon také znamená, že máte menší šanci na překypění, na vložce se méně přilepí hrudka, což usnadňuje čištění.

RAPT/Wifi připojeno

Nový model Gen 4 je první BrewZilla, která se připojuje k portálu RAPT (https://app.rapt.io/). Tento portál vám umožňuje sledovat, zaznamenávat a sledovat vaše vaření online. Portál RAPT vám také umožňuje vidět každé vaření, které jste v minulosti udělali, a ovládat pivovar na dálku, abyste mohli spustit předehřívání vody na dálku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vybavení na vaření piva
Hmotnost: 24 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 6.12.2022
Dobrá cena, dobrý produkt, pefektní jednání

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: