Lallemand New England 11g

Kód: 537003
99 Kč 88,39 Kč bez DPH 99 Kč / 11 g
Skladem (>10 ks)

Lallemand New England

Lallemand New England je kmen svrchních kvasinek, který je známý svou schopností produkovat unikátní ovocně-esterové aroma, typické pro piva typu NEIPA (New England India Pale Ale). Tento kmen se vyznačuje jedinečným esterovým profilem, který dodává pivům příjemnou chuť tropického ovoce a peckovin, jako je broskev.

Kromě toho, že kvasnice New England produkují charakteristická ovocně-esterová aroma, jsou také známé svou schopností obsahovat aktivní enzym β-Glukosidázu. Tento enzym podporuje biotransformaci chmelu, což vede k důraznému chmelovému aroma v pivu.

Kvasnice New England dosahují středního až hlubokého prokvašení a pomalu sedimentují, což je činí ideální volbou pro piva charakteristická pro oblast amerického východního pobřeží.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Použití: Altbier, American Wheat, Blond Ale, Brown Porter, Cream Ale, English Brown Ale, English IPA, Extra Special Bitter, Irish Red Ale, Mild, New England Style IPA, New England Style Pale Ale, Ordinary Bitter, Special/Best Bitter, Sweet Stout

Prokvašení: Středně až hluboko prokvašející

Fermentace: Prokvašení na finální extrakt probíhá během 7 dnů, což je trochu pomalejší tempo než u většiny kmenů kvasinek typu ALE.

Teplota kvašení: 15°C - 22°C

Sedimentace: Střední

Tolerance alkoholu: 9%

Doplňkové parametry

Kategorie: Lallemand
Hmotnost: 0.11 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: